Hakkımızda

Güvenlik sistemleri sektöründe uzun süre deneyim kazandıktan sonra 2020 yılı Ocak ayı itibariyle ‘’Unics Güvenlik Sistemleri’’ adıyla kendi şirketimizi kurma kararı aldık. Oldukça köklü ve tecrübeli bir ekibe sahip olmakla birlikte işimizi severek yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir işi severek yaptığımızda daha başarılı olmaya çalışır ve verimli sonuçlar elde ederiz. Bizler buna inanarak çıktığımız yolda kendi markamızı kurma gücünü elde ettik. UNİCS markasıyla sizlere daha güvenilir ve kaliteli ürünler sunmakla birlikte, sizlerle karşılıklı sevgi ve saygı, dürüstlüğün ön planda olduğu, uzun vadeli ve kalıcı bir iletişim için uğraşıyoruz. İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Misyonumuz; Dürüstlük ve samimiyet çerçevesinde fiyat/performans orantısını daima koruyarak en iyi ürünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmak ve örnek başarılara imza atmak.

Vizyonumuz; Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek profesyonel bir hizmet sunmak. Markamızı ürünümüzün kalitesiyle ve ekibimizin gücüyle birlikte lider marka haline getirerek ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.